Specjalista ds. BHP

Date:  23-Jun-2022
City:  Poznań
Company:  GFT Technologies SE

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie strategii BHP zgodnej z obowiązującym stanem prawnym i wymaganiami firmy
  • Analizowanie stanu bezpieczeństwa pracy w podległym obszarze operacyjnym, proponowanie i wprowadzanie zmian mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy
  • Tworzenie dokumentacji wymaganej przepisami, udział w tworzeniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji z zakresu BHP
  • Przeprowadzanie postępowania powypadkowego oraz nadzór nad dokumentacją
  • Bieżące informowanie kadry zarządzającej na temat istniejących i potencjalnych zagrożeń
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych
  • Aktywne uczestnictwo w projektach mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników
  • Określenie bezpośredniego nadzoru nad wykonywanymi pracami
  • Przeprowadzanie analiz i udział w ocenie ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja
  • Koordynowanie przeprowadzanych pomiarów środowiska pracy w zakładzie
  • Tworzenie planów i organizacja ćwiczeń ewakuacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z dziedziny BHP
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w służbie BHP
  • Znajomość aktualnych przepisów BHP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do rozwoju i podejmowania nowych wyzwań
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzowania zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym i zaangażowanym zespole
  • Wybór benefitów w obrębie pakietu kafeteryjnego (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, dofinansowanie obiadów, dodatkowe ubezpieczenie na życie etc.)
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • Szkolenia on-line i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery
  • Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języków obcych on-line
  • Liczne spotkania firmowe
  • Ergonomiczne miejsce pracy z dwoma monitorami (aktualnie możliwość wypożyczenia biurowego krzesła i monitorów do domu)