Loading...

Marketing Platforms Specialist

Date:  19-Nov-2021
City:  Kraków
Company:  GFT Technologies SE

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca praca w zespole marketingu
  • Działania w oparciu o strategię marketingową
  • Zarządzanie planowaniem i publikacją kontentu w mediach społecznościowych i platformach internetowych
  • Zarządzanie działaniami e-mail marketing
  • Zarządzanie działaniami marketingowymi w platformach własnych
  • Prowadzenie kampanii performance (Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads)
  • Prowadzenie działań SEO
  • Prowadzenie działań visitors intelligence
  • Monitorowanie i optymalizacja wskaźników działań i kampanii
  • Testowanie nowych źródeł płatnego ruchu reklamowego
  • Tworzenie raportów na potrzeby analiz i planowania przyszłych kampanii

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia
  • Mile widziane doświadczenie agencyjne
  • Bardzo dobre umiejętności zarządzania projektami
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zorientowanie na szczegóły, zorientowanie na terminy, zorientowanie na wykonanie
  • Proaktywność i pozytywne nastawienie
  • Bardzo dobre umiejętności w komunikacji
  • Team player
  • Doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii reklamowych na jednej z platform (Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads)
  • Solidna wiedza na temat badań słów kluczowych, SEO i narzędzi analitycznych
  • Umiejętność rozumienia i uzyskiwania spostrzeżeń na podstawie wyników kampanii
  • Umysł analityczny z nastawieniem na rozwiązywanie problemów
  • Mile widziana praca w biurze w Krakowie
  • Znajomość obsługi cms np. Wordpress

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym i zaangażowanym zespole
  • Wybór benefitów w obrębie pakietu kafeteryjnego (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, dofinansowanie obiadów, dodatkowe ubezpieczenie na życie etc.)
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • Szkolenia on-line i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery
  • Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języków obcych on-line
  • Liczne spotkania firmowe (ponieważ zdrowie naszych pracowników jest naszym priorytetem wszystkie wydarzenia odbywają się aktualnie on-line)
  • Ergonomiczne miejsce pracy z dwoma monitorami (aktualnie możliwość wypożyczenia biurowego krzesła i monitorów do domu)
  • Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Krakowa